16 May 2012

tchibo hamur seti

bu hamur setinden benimde bir arkadaşım sayesinde haberim oldu, hem kendisi alıp hemde hediye gelince elinde iki tane olmuş dolayısıyla birinide ben kaptım çokta uygundu fiyatı..        biz zeynoşumla çok sevdik..


  akşamları ana-kız geçiyoruz başına, takılıyoruz epey..eğer bulabilirseniz şiddetle tavsiye ederim zira baya oyalıyor çocukları..
hatta hamurlar fazla olduğundan, her rengin yarısını bölüp saklayabilirsiniz yada birkaç rengi hiç açmadan muhafaza edip, çok sevgili yavrunuzun çıldırmış hatta kudurmuş olduğu bir anda ortaya çıkarabilirsiniz..


4 yorum:

Koca-man ve Karısı dedi ki...

güle güle oynasın kızınız, Bir anasınıfı öğretmeni olarak Play-doh markasını öneririm her zaman velilerime, Çünkü amaç küçük kasları geliştirmektir oyun hamurunda, Aylarca kurumadan veya yumuşayıp elip yapışmadan oynatabilirsiniz.
Sevgiler...

Burcu dedi ki...

çok incesiniz, teşekkür ederim..bu setin aparatları ayrı bir keyifli..yoksa tabiiki play-doh hamurlarımızda ezelden mevcut zaten bir çocuk markası olduğundan ayrıcada bir içli dışlıyız..
sevgiler

sansli anne dedi ki...

aaa hemen bakalim biz de bende boyle aparatli bisiler ariyodum tavsiye super oldu canim:)

Burcu dedi ki...

umarım vardır canım hatta bir önceki yorumuda dikkate alabilirsin play-dohda da güzel setler var..şimdiden güle güle oynasın küçük beyimiz:)

Sayfalar